NVR або DVR відеореєстратор – важливий елемент у будь-якій системі відеоспостереження. Часто НВР або ДВР відеореєстратор встановлюється в офісах, житлових будинках, квартирах, дачах, торгових підприємствах, будівельних майданчиках.
Ціна відеореєстратора та різноманітність моделей, дозволяють підбирати його для будь-яких цілей, пов'язаних із записом та зберіганням відеоматеріалу. Щоб купити професійний відеореєстратор, пропонуємо вам ознайомитися з їхніми видами та можливостями.
Типи відеореєстраторів
NVR (мережевий відеомагнітофон) і DVR (цифровий відеомагнітофон, що використовуються в CCTV або аналогових системах спостереження), відеореєстратори виконують однакові завдання зберігання відео спостереження, але вони призначені для роботи з різними типами камер.
NVR (Network Video Recorder)
Використовуються у системах побудованих за технологією Ethernet, тобто. дані потрапляють у накопичувач вже у стислому вигляді. Серед переваг варто виділити:
- через NVR ви керуєте IP-камерами та використовуєте тонкі налаштування: детектор руху, детекція осіб, тривожні виходи тощо;
- у реєстраторах є PoE-виходи та камери, що підключаються без блоку живлення. Тоді подачу живлення подає реєстратор по кручений парі;
- пропускну здатність від 25 до 400 Мб/с. Відео з камер, що підключаються до NVR, часто краще, ніж підключаються до DVR. Аж до роздільної здатності 4К (Ultra HD).
DVR (Digital Video Recorder)
Професійні відеореєстратори, що приймають аналоговий сигнал і зберігають його у цифровому вигляді. Виділимо такі переваги:
- наявність вбудованого датчика руху;
- дозвільна здатність;
- швидкість запису;
- тип накопичувача та його об'єм – жорсткий диск або карта пам'яті;
- мережеві функції – online трансляції, користування архівом, копіювання відеозаписів на ПК та налаштування обладнання.
Аналогові стандарти, які підтримує DVR відеореєстратор:
AHD (Analog High Definition) – розроблена в Кореї технологія аналогового HD/Full HD зображення, управління сигналами здійснюється за звичайним коаксіальним кабелем, на відміну від двох наступних форматів.
HD-CVI – особистий стандарт китайської компанії Dahua. Він схожий на класичний AHD, але на відміну від останнього постійно модернізується.
HD-TVI (Turbo HD) – стандарт, що отримав широку популярність завдяки китайській компанії Hikvision. Як і у випадку з HD-CVI постійно модернізується.
Також існує альтернатива – стандарт MHD. Такі камери можна переключити в будь-який з перерахованих режимів, що забезпечує повну сумісність.
Кількість каналів цифрового відеореєстратора
Аналогові відеокамери спостереження підключаються до реєстратора безпосередньо через окремий роз'єм. ДВР відеореєстратори поділяються на групи, виходячи з кількості каналів, що підтримуються:
- 4 канальні
- 8 канальні
- 16 канальні
- 24 канальні
- 32 канальні
- 64 канальні
- 128 канальні
Як працюють NVR та DVR відеореєстратори
Під час встановлення системи відеореєстрації використовуються не лише набори камер та проводів, а й відеореєстратор. На нього надходитиме відео та аудіосигнал з камер, який зберігатиметься на жорсткому диску.
NVR та DVR ідеально підходять для керування кількома камерами з одного центрального місця. Виділимо основні переваги:
- зберігання більшої кількості відеофайлів;
- налаштування попереджень та функцій виявлення руху, якщо ці функції доступні на камерах;
- перегляд і аналіз відео з єдиного інтерфейсу замість того, щоб переглядати відео кожної камери окремо.
Відеореєстратори – записуючі пристрої, що використовують локальну мережу для надсилання та отримання даних. Ідеально підходять для віддаленого моніторингу об'єкта з комп'ютера, смартфона або планшета. Увімкнення мережного відеореєстратора у вашу систему дозволить додавати нові камери з більш сучасними функціями.
[video-shortcode-HabLhkttztw]
Як вибрати відеореєстратор?
Ціна відеореєстратора в Україні залежить від кількості доступних функцій, каналів підключення, входів для підключення жорстких дисків та обсягу пам'яті. Найдешевший ресивер для відеоспостереження на 4 камери формату IP коштує 1400 гривень, ціна найдорожче може досягати 20 та 30 тисяч гривень.
Таким чином, купити відеореєстратор сьогодні не важко – більшість з них забезпечують високу якість запису від 2 Мп до 4K. Щоб купити відеореєстратор недорого, враховуйте тип камер, які ви використовуєте та функції, які вам потрібні.
Відгуки та огляди пристроїв, які ви знайдете на нашому сайті, також допоможуть вам у виборі. Ми регулярно додаємо до нашого каталогу новинки відеореєстраторів, тому у нас завжди можна знайти передові пристрої, які будуть відповідати найвищим вимогам до зручності та функціональності.
Відеореєстратори в інтернет-магазині Nadzor
Наш магазин відеореєстраторів також пропонує встановлення відеоспостереження, гарантійне та післягарантійне обслуговування. Щоб купити відеореєстратор, виберіть товари в нашому каталозі, скориставшись фільтрами для підбору відповідного пристрою. Зателефонуйте, якщо вам потрібна допомога у виборі – ми з радістю вам її надамо.